Український музичний продюсер Володимир Бебешко висловився про перемогу співачки MARUV на Нацвідборі на "Євробачення-2019".

Він сказав, що спочатку ставка була на KAZKA, так як вона популярна і в її музиці була "українська мелодика", але "дівчинці говорили – йди вчитися, а вона не хоче вчитися … непідготовлена. Я навіть не впевнений, що її в музучилищі можуть прийняти ".

"Коли організатори" Євробачення "відчули неспроможність підібрати гідного українського артиста з етнічним корінням, з українським присмаком, який буде ідентифікуватися як український артист … коли вони це зрозуміли, все пішло догори ногами. Вийшла MARUV, (вийшло, що, – ред.) Починали з етніки, а закінчили стилем "стрип-стайл". MARUV дуже добре виступила, вокально була сама аркая і перемогла заслужено ", – вважає продюсер.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Йому не сподобалася поведінка членів журі, які прямо на сцені "почали вибивати зізнання", хто з артистів поміняє громадянство і чи не буде він виступати в Росії. На думку Бебешко, це не має відношення до музики і до журі і виглядає непрофесійно. Він сказав також, що такі питання потрібно було ставити на етапі відбору, а не випускати на сцену і "пост-фактум робити шоу".

"В Україні працездатність не така і велика, і артисти шукають, де можна заробити більше, і не розуміють, коли йде товарообмін з Росією, а їм забороняють (виступати в РФ, – ред.). Зробіть закон – і ми нікуди не поїдемо, ми будемо законослухняними … немає закону, який забороняє давати концерти в Росії. А MARUV нічого не порушила і позбавляти її права вступати на Євробаченні немає підстав ", – підкреслив продюсер.

Він додав, що виконавці можуть втратити довіру до цього конкурсу, якщо MARUV заборонять брати участь.