Скандальний телеведучий Володимир Остапчук оголосив на сторінці в Instagram, що заплатить своїм хейтерам. Вчинок шоумена викликав справжній ажіотаж в Мережі.

Після того, як стало відомо, що Володимир Остапчук розлучається з Оленою Войченко, на телеведучого посипалися звинувачення в мережі, за чим послідували нові подробиці про його особисте життя, і навіть чутки про коханку.

Шоумен вирішив відреагувати на хейт в соціальних мережах досить оригінальним способом – провівши конкурс. Для того, щоб прийняти в ньому участь, потрібно тільки залишити образливий коментар під публікацією Остапчука.

“Хейт, ненависть, засудження… Я більше не сприймаю їх як негативні емоції. Насправді, за кожним з ваших гнівних повідомлень в мою адресу я бачу бажання допомогти. Захистити і, можливо, навіть зробити кращим мене самого (як це не дивно). Моя вдячність вам повинна бути не тільки на словах. Я хочу віддати комусь із вас 5 тисяч гривень, які заробив, продавши худі (і заплативши податок). Не хвилюйтеся, все необхідні гроші я регулярно відправляю Олені Укрпоштою (на жаль, так вимагає законодавство)”, – написав Володимир.

Пізніше він оновив пост, в якому розмістив наступне повідомлення: “РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ СЕРЕД ХЕЙТЕРІВ! Ненависть і осуд… Це те, чим прикриваються хейтери, коли бачать свої комплекси в інших людях. Вони вказують на помилки і бруд інших, боячись собі зізнатися що живуть так само – а може і в рази гірше. Але мій експеримент з розіграшем 5000 грн показав: ми ненавидимо усіма фібрами, але грошей хочемо. Жадібність. Ви вже визначтеся – або ненавидите, чи мої “брудні” гроші беріть”.

Ведучий зазначив, що серед тих, хто звинувачує його в Мережі, є “адекватні люди”.

“Вово, ви поводитеся як підліток! Нерозумно, імпульсивно просто як бовдур! У вас росте дочка і ось подумайте, коли у вас буде вільний час: хотіли б ви, щоб її чоловік був таким як ви?” – пишуть в коментарях на сторінці Володимира Остапчука.