Український спортсмен і стронгмен Василь Вірастюк розповів про конфлікт з популярним шоуменом Сергієм Притулою і пояснив, чому він поставив на місце ведучого. Про це він розповів в шоу «Слава +» на YouTube-каналі «Люкс ФМ».

Причиною конфлікту з Притулою стали його жарти, які, на думку спортсмена, були на межі. На питання від глядачів про те, чи може він образитися через гумор про себе, Вірастюк відповів:

«Притула ходить на своїх двох, постійно про це жартує».У деталі Вірастюк вдаватися не захотів, побоявшись образити шоумена, виносячи приватну бесіду на загальний огляд. Але деякими нюансами конфлікту все-таки поділився.

«Це було в приватній розмові. Не хочу про це говорити, він може образитися. Він коли знаходиться в суспільстві знайомих або підлеглих, він любить бути на коні, номер один, а всі інші десь на задніх рядах сидять. З цього і все почалося. Я йому просто сказав: «Чувак, я не в твоїй команді. Тому можна і ковзнути десь там (вдарив долонею об кулак – прим. Ред.) »- красномовно пояснив він.

На питання, за що може «вмазати» Вірастюк, він зазначив, що стримує себе щодня, особливо, коли знаходиться на дорозі за кермом.