У американському штаті Техас в місті Даллас в своїй оселі знайдений мертвим онук легендарного актора Кларка Гейбла – секс-символа 1930-40-х років

Відмітимо, що Гейбл носив прізвисько Король Голлівуду. Тіло 30-річного Кларка Гейбла III знайшла в ліжку його нареченої. Причина смерті поки невідома. Однак повідомляється, що Гейбл-молодший довгий час боровся з наркозалежністю. Гейбл III, який був дуже схожий на свого зоряного діда, знімався в телешоу і працював моделлю.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У нього і його нареченої Саммер є півторарічна дочка Шор.

Батьком Кларка був Джон Кларк Гейбл, який також страждав залежністю від наркотиків.Кларк Гейбл був визнаний Американським інститутом кіномистецтва одним із найвидатніших акторів в історії кіно. Він відомий за фільмами «Віднесені вітром», «Це трапилося одного разу вночі», «Заколот на« Баунті ».

Помер Гейбл у віці 59 років в листопаді 1960 року – від серцевого нападу, який стався на знімальному майданчику фільму «Неприкаяні», де він грав з Мерилін Монро.

Актор був одружений п’ять разів. Дітей у нього було двоє. Позашлюбна дочка Джуді народилася в 1935 році від актриси Лоретти Янг в суворій секретності. Вона померла від раку в 2011 році. Свого сина Джона Кларка Гейбла, Кларк Гейбл ніколи не бачив: хлопчик народився після смерті актора 20 березня 1961 року від його останньої дружини Кей Вільямс.