Популярна українська співачка Alyosha на зйомках шоу “Привіт, 20-ті”, яке телеканал “Україна” покаже ввечері 31 грудня, розповіла про проблеми зі здоров’ям синів.

За лаштунками Alyosha зізналася, що мріє про відпочинок, адже цьогоріч не вдалося нікуди поїхати через велику завантаженість. Крім того, співачка була зайнята сімейними питаннями – а саме моментами, пов’язаними зі здоров’ям синів Романа і Марка. Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю журналістам телеканалу “Україна”:

“У старшого сина були проблеми із зором, які ми вирішували. Носили окуляри рік, а потім зрозуміли, що вони не допомагають. Ми робимо вправи для очей, три рази на день, для мене це і є відпочинок, щастя і я б ці моменти ні за що не пропустила! У мене є і завдання, і результат – дитина добре бачить, пише на дошці і читає. Коли людина шукає альтернативні способи вирішення питань, вона і відпочиває. Тому я стала трохи, як лікар. Звичайно, хочеться і відпочинку, я так і кажу Роману – закривай очі, уявляй собі пляж, пісочок, сонечко”, – розповіла Alyosha.

Також артистка розповіла, чому довгий час була змушена не робити щеплення молодшому синові:

“У Марка були певні алергічні реакції. До трьох-чотирьох років навіть не робили щеплення. Я була трохи налякана з цього приводу, але вже почали робити обом синам – прямо в один день”, – поділилася зірка.