Російський актор Михайло Єфремов, який 8 червня став винуватцем смертельної ДТП в центрі Москви, намагався накласти на себе руки.

Про це повідомляє телеграм-канал Mash.

Уточнюється, що це сталося ще до суду про запобіжний захід для Єфремова. За даними Mash, саме через спробу суїциду 9 червня до актора приїжджали лікарі психіатричної допомоги.

“Справа в тому, що рідні Єфремова помітили на його шиї глибоку багрову борозну (характерна ознака при повішенні). За їхніми словами, він перебував у несвідомому стані. Приїхала швидка побачила ознаки суїциду. І після цього викликала на місце психіатрів”, – сказано в повідомленні.

Коли на місце прибули лікарі, Михайло Єфремов вже був в свідомості. Він заявив, що нічого не пам’ятає і не зміг відповісти, звідки у нього сліди на шиї. Тим часом в кімнаті він перебував один.

“Щоб розібратися в його стані, швидку відправляли три рази. Під час слідства з актором продовжать працювати психіатри”, – йдеться в повідомленні.

До спроби самогубства іноді вдаються підозрювані, щоб уникнути покарання. У тюремній лексиці це називається “косити під дурника”. В результаті за висновком медиків “дурника” не беруть під варту, а відправляють на примусове лікування в психіатричну лікарню.

Нагадаємо, 8 червня Єфремов, будучи сильно п’яним, перебував за кермом свого позашляховика, він виїхав на зустрічну смугу і врізався у фургон, водій якого, Сергій Захаров, отримав серйозні травми і помер в лікарні.