У неділю, 10 листопада, в Санкт-Петербурзькому “Льодовому палаці” пройшла чергова церемонія вручення премії “Золотий Грамофон”.

Цього року захід розчарував шанувальників і можна сказати сильно розлютив.

Так, офіційна група премії Вконтакте переповнена негативними відгуками – люди вимагають пояснити, чому концерт тривав дві години, замість заявлених трьох. А також дорікають артистам в «фанері» і скаржаться на непрофесіоналізм ведучих.

Спостерігалися під час концерту і ганебні моменти. Так, під час виступу Світлани Лободи у неї вийшла з ладу звукова апаратура і відірвався мікрофон. Співачка змушена була притримувати пристрій рукою протягом усієї пісні. Відео інциденту в своєму Instagram поділився танцюрист колективу Миколи Баскова.

До слова, сам Басков в той вечір взагалі не вийшов на сцену – артист запізнився через участь в ювілеї Олександри Пахмутової в Москві і не вилетів вчасно зі столиці.

Те, що відбувалося в той вечір в Льодовому глядачі назвали «посміховиськом» і пообіцяли у відгуках більше ніколи не відвідувати «Золотий грамофон». Ціни на квитки шоу (від 2500 рублів) вони назвали завищеними і пояснили, що максимальна вартість ціни на це видовище – тисяча рублів.