Світлана Лобода вшанувала пам’ять загиблої в автокатастрофі подруги.

Два роки тому політик, юрист і екс-депутат Верховної Ради України Ірина Бережна трагічно загинула в Хорватії. Інцидент стався вночі на трасі між містами Масляна і Поседарье.

За кермом автомобіля був громадянин Болгарії, Бережна перебувала в машині разом зі своєю дочкою Даніеллою. З невідомих причин чоловік не впорався з керуванням і врізався в стовп. Політик і водій загинули на місці, 8-річна Даніелла була госпіталізована.

Бережна дружила з багатьма зірками шоу-бізнесу. Зокрема, Ірина стала хрещеною матір’ю доньки Ані Лорак Софії (хрещений батько дівчинки – Філіп Кіркоров). Близько дружила з Іриною Світлана Лобода і її продюсер Нателла Крапівіна. До речі, саме на її дні народження продюсер і співачка вперше зустрілися.

У понеділок, 5 липня, в другу річницю смерті Ірини, Лобода згадала подругу.

«Улюблена дівчинка … наша птиця … де париш ти зараз … добре чи там тобі …. без нас … так тебе не вистачає … молюся про тебе … люблю », – написала Світлана в Інстаграме, виклавши спільне фото з Бережною.

Багато читачів підтримали Лободу.

«Дуже мужня і гідна дівчинка, її не вистачає країні», «Царство Небесне», «Ми ніколи не забудемо. Прекрасна людина », – писали вони в коментарях.

Ірина Бережна народилася в Луганську. Майбутній політик закінчила юридичний факультет Київського національного університету Шевченка і Національну академію управління при президенті України.