Український співак Діма Монатік (MONATIK) зворушливо привітав сина з днем ​​народження.

У неділю, 12 січня, син Діми Монатіка Платон відсвяткував день народження. Привітання разом з архівною фотографією з новонародженим іменинником артист опублікував в Instagram.

«Як же швидко летить час. Ще вчора ти був таким. Спостерігав за братом, який тільки-тільки навчився ходити і дивувався його швидкості. Весь час вимагав того, чого не міг пояснити, і тому постійно розробляв свої зв’язки і наші перетинки … о-о-дуже голосно. Але без сліз … саме вимагаючи, і тим самим розчулював, посміхався, як і сьогодні.

Єдине, тепер все простіше, адже ти дуже швидко бігаєш, плаваєш, пірнаєш, веселиш нас усіх, пародіюєш тиранозавра годинами, потім Лева, потім Леонардо, потім артиста з мікрофоном в руках і знаєш мінімум 100 таких необхідних слів. Можу бути не конкретний, адже по три мінімум в день додається, як сьогодні, наприклад, «Чи готові?» «Навіщо?» «Yes». А до цього Ті Рекс, Раф, Доні, Міккі, не хочу, моє, скоріше, дай, на, трицератопс і так далі, і таке гарне … »- написав MONATIK.

«Сьогодні Тобі три, наш меншенький Платон, і цим неосяжним щастям я хочу ділитися з усім світом. Плюс !!! Даня (старшенький, якому 4) недавно запитав: «Тату, чому ми спиною на цих фотках?», А я ж і в його 4-річчя так хотів ділитися щастям, але тоді ще ви (малі) не дивилися мій Інстаграм і не задавали питання про це. Так ось, Ви з братом, вже можу впевнено сказати, краще, що могло в мене вийти в житті, з мамою, звичайно. З днем ​​народження, наш меншенький», – підсумував Діма Монатік.