Телеведуча не витримала їдких коментарів на свою адресу

Одна з членів журі українського телешоу “Танці з зірками”, балерина Катерина Кухар різко прокоментувала танець телеведучої Ольги Фреймут і її партнера Іллі Паздіни.

За словами судді, самба для тіла Фреймут – це як довічне ув’язнення. А ноги телеведучої відмовляються слухати команди мозку. Екс-ведуча “Ревізора”, в свою чергу, різко відповіла на подібний коментар в ефірі телеканалу “1 + 1”.

“Я дуже довго трималася. Перший ефір все було добре, на другому я була для тебе п’яницею. Я скажу від імені всіх твоїх жертв, тому що ти тут уже багато років сидиш королевою і підживлюєш свою гординю на тлі наших недоліків. І замість того, щоб тобі тут в неділю сидіти, судити нас всіх, ти б краще пішла до церкви і покаялася “, – сказала Фреймут.

В результаті словесної перепалки Кухар подарувала Ользі сокиру і сказала, що до церкви піде тільки з нею разом, а потім вони відвідають психолога.

“Не любить Фреймут коли її критикують, сама в Ревізорі всіх критикувала, а тут сама під роздачу попала.😂😂 (побувала в інший шкурі), Не подобається ні Кухар, ні Фреймут. Вони як дві паучихи в банці, кусаються, посміхаються, а очі злі “, – пишуть українці в коментарях.