Концертний директор української виконавиці Софії Ротару підтвердив, що під час перебування в Москві зірка відіграла “на всіляких вогниках”.

“З 2 грудня по 14 грудня перебувала в Москві. Відіграла на всіляких” Огоньках “і” Піснях року “. Вже навіть дала концерт в Монако”, – скзал він.

Нагадаємо, в суботу, 7 грудня, на “ВТБ Арені” в Москві (Росія) відбувся підсумковий концерт “Пісня року”. Виступили тут і українські зірки: Софія Ротару, Світлана Лобода, Ані Лорак, Таїсія Повалій і Лоліта Мілявська. Квитки на цей захід коштували від 550 до 3000 гривень і практично всі були розпродані.

Нагадаємо, ведуча “Пісні року” Ангеліна Вовк різко висловилася з приводу повернення Софії Ротару в Росію.

Так, в інтерв’ю “Цариграду” телеведуча заявила, що її вражає позиція співачки. Вовк дивується, навіщо Ротару їде виступати на “Пісні року”, якщо так погано ставиться до Росії.

“Я дивуюся такій позиції людини, вона викликає подив. Ну, по-перше, якщо ти так погано ставишся до Росії, ну навіщо ти сюди їдеш за грошима? На місці Софії я б не поїхала сюди заробляти, як би не були потрібні гроші. Я розумію, артист – поза політикою. Але, якщо ти дійсно поза політикою, тоді не підтримуй армію, яка воює з нашою країною “, – заявила Вовк.