Українська співачка Тіна Кароль на першому прямому ефірі шоу “Голос країни-9” вразила своєю появою в розкішній сукні ніжно-рожевого відтінку зі стразами, яка асоціюється у глядачів із вбранням чарівної ляльки Барбі. Фото в новому образі зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram. 

У підписі до публікації Тіна подякувала учасникам та творчій команді шоу за можливість бути частиною цього грандіозного проекту.

“Вкотре тремчу, як осиковий лист! Переживаю за кожного учасника. Захоплююся ентузіазмом і відданістю цього шоу всієї команди Голосу країни. В цьому і є секрет каналу і проекту – кожен самовіддано вірить і віддається цілком! Для мене Голос країни – це справа честі!” – зізналася чарівна суддя вокального шоу.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

В который раз дрожу, как осиновый лист! Переживаю за каждого участника @ado.khayat @david__axelrod @bahchalova__official @__i_m_b_a__ Восхищаюсь энтузиазмом и преданностью этому шоу всей команды @goloskrainy_official @zavaduk @ruslankvinta #сергеймогилевский В этом и есть секрет канала @1plus1_ua и @goloskrainy_official – каждый самоотверженно верит и отдаётся всецело! Для меня @goloskrainy_official – это дело чести! #tinakarol #тинакароль

Публикация от Tina Karol (@tina_karol)

 

Шанувальники Тіни Кароль навперебій почали захоплюватися її ніжним образом, називаючи свого кумира “принцесою” і “королевою”. Вони відзначили, що це вбрання ідеально підкреслило сексуальні форми співачки.

“Тіна, виглядаєте як справжня принцеса! Просто чудовий образ!”, “Дуже ніжний образ. Тіночка, звичайно, королева”, “Українська Барбі”, “Принцеса, нагадала Аврору, але принц тебе вчасно поцілував”, “Яка ви прекрасна!”, – написали коментатори.