Рідні хворої на рак російської актриси Анастасії Заворотнюк неодноразово зверталися до шанувальників і журналістів з проханням не переслідувати зірку серіалу “Моя прекрасна няня”. Але знаходяться незнайомці, які продовжують стежити за актрисою в надії дістати цінну інформацію.

Так, на сторінці підтримки актриси з’явилися фото чоловіків-папараці, які переслідують кінозірку і пропонують лікарям гроші за інформацію про неї. Рідні Анастасії Заворотнюк не тільки опублікували їх фото, а й зробили гнівне звернення.

“Хочемо запитати ось цих чоловіків, які на фото: чи є у вас діти, батьки, хоч хтось, хто вам дорогий в житті? Якщо трапиться біда з вашими близькими, ви б оберігали їх спокій або ж намагалися зробити їм ще болючіше? Десь є межа цього знущання і хамства? То ви відчуєте, якщо хтось буде ось так само безцеремонно спекулювати на темі вашого здоров’я! Пропонувати співробітникам медустанови торгувати інформацією про пацієнтів – це низько” – написали родичі актриси.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Хотим спросить вот этих мужчин, которые на фото: есть ли у вас дети, родители, хоть кто-то, кто вам дорог в жизни? Случись беда с вашими близкими, вы бы оберегали их покой или же старались сделать им еще больнее? Где-то есть предел этой наглости и хамству? Если вы в силу возраста думаете лишь о карьерных амбициях, считая, что никогда не окажетесь на месте героев ваших репортажей, то это очень недальновидно. Жизнь слишком непредсказуема. Что вы почувствуете, если кто-то будет вот так же бесцеремонно спекулировать на теме вашего здоровья? Предлагать сотрудникам мед учреждения торговать информацией о пациентах – это низко. Мы еще раз ПРОСИМ не переходить границы и оставить нас в покое! Просто перенесите ситуацию на себя и поступайте по-человечески. Всем остальным ДОБРА!

Допис, поширений Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk)

Відзначимо, недавно з’явилася новина, що сім’я Заворотнюк потребує додаткових коштів, незважаючи на заяву родичів про те, що їм не потрібна фінансова допомога. Крім того, ЗМІ дізналися, скільки чоловік Анастасії Заворотнюк витрачає на її лікування.