Виконавець ролі Вєрки Сердючки брав участь в зйомках новорічного шоу. Несподівано йому став погано. Як з’ясувалося, у Андрія Данилко виникли порушення в роботі серця.

Лікарям вдалося стабілізувати стан зіркового пацієнта. Такі повідомлення з’явилися в ЗМІ 11 листопада.

Зазначалося, що артист переніс так звану блокаду серця – стан, при якому різко скорочується серцевий ритм. Шанувальники обговорювали, що музикант був “за крок від смерті”. Данилко взяв необхідні ліки, після чого його стан значно покращився.

За словами очевидців, артист виглядав блідим, не міг розмовляти і сильно пітнів. Лише відігравши свій блок, Андрій надовго пішов в гримерку, де йому надали необхідну допомогу.

Однак в команді “Вєрки Сердючки” на цей рахунок тільки посміялися. Про це розповів представник Андрія Данилка і лейбла Mamamusic Андрій Уренев.

“Так, вчора ми сміялися над цією “новиною”. У Андрія був напад банальної міжреберної невралгії вранці в день зйомок. По дорозі на зйомки він заїхав до лікарні, де для полегшення невралгії йому зробили новокаїнову блокаду, і він поїхав на зйомку. Якби не виступ, просто перетерпів би. На майданчику все було абсолютно нормально “, – сказав Уренев.