Всього за три місяці після народження свого первістка, популярна телеведуча і співачка Регіна Тодоренко повернула свої ідеальні параметри і продемонструвала публіці свою фігуру.

Телеведуча, яка за період вагітності набрала більше 18 кілограмів, регулярно і наполегливо працювала за балетним станком і ретельно стежила за своїм раціоном. Нещодавно дружина російського співака Влада Топалова опублікувала знімок в міні-спідниці, а сьогодні вона вирішила поділитися з шанувальниками першим після пологів фото в купальнику.

Відома мандрівниця зараз знаходиться в робочій поїздці в Дубаї, куди вона, до речі, вирушила разом з крихітним сином Михайлом.

У підписі до свого «гарячого знімку» новоспечена мама зізналася, що після народження сина погодитися на зйомку в купальнику їй було дуже страшно.

«Я хотіла розповісти про те, як страшно мені було погодитися на зйомку в купальниках після пологів. Я ж бачила в дзеркалі обвислий живіт і в'ялі стегна. Виявилося, правильне харчування, ГВ, йога і стрес творять чудеса », – написала молода мама Тодоренко під ефектним фото.

Зірка також пообіцяла поділитися з підписниками секретами свого харчування протягом цих трьох місяців.

 
 
 

 

  
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

#ПобежалиНаРаботу Мамочки, не переживайте, сын за кадром с моей сестрой и крестной, сыт, греется на солнышке(ПОД ЗОНТИКОМ)!😉 А вообще я хотела рассказать о том, как страшно мне было согласиться на съемку в купальниках после родов , видя в зеркале обвисший живот и дряблые ляжки. Оказалось, правильное питание, ГВ, Йога и стресс творят чудеса 😃. Если интересно, могу написать , чем питалась на протяжении 3х месяцев. Писать?) #регинапутешественница #регинатодоренко #calzedonia Mua&hair – @yanabuzychkina Стиль – @alisaboha

Допис, поширений regina todorenko (@reginatodorenko)