Канадський актор, зірка Бродвею Нік Кордеро 5 липня помер в Лос-Анджелесі після 95 днів інтенсивного лікування від Covid-19. Про смерть актора повідомила його дружина Аманда Клоотс.

“У бога ще один ангел на небесах. Мій дорогий чоловік помер цього ранку”, – написала вона в своєму Instagram.

Симптоми коронавіруса проявилися у Кордеро в кінці березня, а 1 квітня стало відомо, що актора госпіталізували і підключили до апарату штучної вентиляції легенів. За час лікування у нього розвинулася маса ускладнень – препарати, що розріджують кров, викликали небезпечну внутрішню кровотеча, а після їхнього скасування в правій нозі актора почали утворюватися тромби, через що кінцівку довелося ампутувати. За час лікування Кордеро втратив майже 25 кілограмів ваги, а в разі одужання лікарі прогнозували йому пересадку обох легенів.

Ніку Кордеро був 41 рік. У нього залишився однорічний син Елвіс.

Раніше Аманда Клоотс закликала своїх фолловерів дотримуватися рекомендованих заходів обережності, щоб уникнути зараження – носити маску, залишатися один від одного на достатній дистанції і ретельно мити руки. “Ви не хочете цей вірус. Ви не хочете, щоб ваші улюблені підхопили цей вірус. Він все ще тут і, на жаль, поширюється знову … Ніку 41 рік, він у формі, і у нього немає ніяких супутніх проблем зі здоров’ям”, – писала вона 15 червня.