Українська співачка Гайтана зізналася, що захоплювалася легкими наркотиками через депресію. Вона виникла після не зовсім вдалого виступу на Євробаченні-2012. Посилилася невизначеними стосунками з її екс-продюсером Едуардом Клімом.

Згубну пристрасть до марихуани, яка допомагала їй впоратися з депресією, виконавиця усвідомила лише з часом, розповіла співачка ЖВЛ.

“Я просто зрозуміла, що починаю курити по кілька разів на день, щоб тікати від себе. Від реальності”, – сказала вона.

Без марихуани не розпочинався і не закінчувався жоден день, і такий спосіб життя виконавиця вела майже 2 роки. У певний момент їй вдалося “зіскочити”. А все тому що вона зрозуміла, що помирає.

“Мені дуже хотілося. Я розуміла, що помираю. І поки я курила, я не могла прийняти рішення і залишити ці відносини”, – продовжила Гайтана.

Едуард Клім знав, в якому стані знаходиться артистка, але допомогти не міг як мінімум тому, що сам перебував у такому ж стані. Як висловилася виконавиця, вони були двома хворими людьми, які заражали один одного.

У 2016 році Гайтані таки вдалося перебороти свою пристрасть до наркотиків і розірвати відносини з колишнім продюсером. Відновитися в Конго – другій батьківщині співачки – їй допоміг її батько, який зумів підібрати правильні слова.