Проти фонду Катерини Ющенко Україна 3000 відкрили кримінальне провадження від Херсонської громадської організації Громадська безпека і розвиток.

Про це в п'ятницю, 9 вересня, на своїй сторінці у Facebook повідомила Катерина Ющенко, дружина третього президента України Віктора Ющенка, передає Корупція Інфо.

За її словами відкрили кримінальне провадження з приводу коштів, зібраних на будівництво "Лікарні майбутнього".

Катерина Ющенко повідомила, що за минулі 5 років вони пережили 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція. Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного в діях фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяку на розкрадання, присвоєння, нецільове використання зібраних благодійних коштів.

"Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу. На цей раз кримінальне провадження правоохоронні органи отримали за зверненням від однієї дуже цікавої організації – Громадська безпека і розвиток. Вона зареєстрована у листопаді 2015 року в місті Херсон. Раніше це об'єднання називалося Нове слов'янське покоління. Його представляють відкриті сепаратисти, які кілька років тому хотіли створити сепаратистську Херсонську народну республіку", – розповіла керівниця фонду.

Також Ющенко закликала правоохоронні органи розібратися у ситуації та припинити антиукраїнську діяльність організації Громадська безпека і розвиток (м. Херсон) та її ідеологів Тетяни Томилиной і Олександра Гуляєва.

Нагадаємо, раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль оприлюднив інформацію про внески олігархів в проект Лікарня майбутнього часів президентства Віктора Ющенка, які, за його словами, були розкрадені.