Співробітники Головного управління СБ України в м. Києві та Київській області спільно з генеральною інспекцією Генеральної прокуратури викрили на систематичних хабарах заступника керівника однієї з міських прокуратур Київської області.

"Посадовець налагодила механізм одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця за невжиття заходів реагування щодо припинення незаконної торгівлі газом", – пише прес-служба СБУ.

За свої послуги прокурор вимагала від представника комерційної структури разову "таксу" у розмірі $3000 та щомісячно – 10 тис. грн.

Поліцейські спіймали зловмисницю під час отримання чергового щомісячного хабара. Затримали у межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Наразі перевіряється інформація щодо причетності до незаконних дій керівника міської прокуратури, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше 15 січня у Львові посадовця Держаудитслужби викрили під час одержання 30 тис. грн хабаря від головного бухгалтера однієї з культурних установ міста.