Моторошна пригода сталося в місті Асаоті (Індія). Працівник магазину солодощів згвалтував і вбив маленьку дочку свого начальника, після чого спокійно прийшов на робоче місце, передає Корупція.Інфо

24-річний хлопець багато років працював в сімейному магазині солодощів. Свою жертву він знав дуже добре. З цієї причини 4-річна дівчинка не стала чинити опір, коли злочинець запропонував їй піти з магазину з ним в невідомому напрямку. Це зафіксували камери відеоспостереження.

Насильник привів дівчинку додому, де поглумився над нею, а потім убив. Після цього він викинув тіло в сміттєвий контейнер і повернувся на роботу. Коли пропажу дівчинки виявили і почали бити на сполох, нелюд запропонував допомогу в її пошуках.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна


Однак приховати свій злочин вбивці не вдалося. Чоловік, який проживає по сусідству з магазином, розповів, що бачив, як злочинець йшов разом з дівчинкою. Після цього поліція обшукала будинок вбивці і виявила там тіло дитини.

На даний момент нелюд заарештований, йому пред'явлено звинувачення у вбивстві і сексуальне насильство. Про точний покарання, яке загрожує чоловікові, не повідомляється, але воно однозначно буде дуже суворим.