Мери інших міст України стають на коліна перед могилами воїнів, загиблих у війні з Росією. Київській владі потрібно брати з них приклад.Про це сказала Вікторія Кравчук, представниця київського підрозділу Об'єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО на мітингу проти встановлення сміттєвих баків і біотуалетів біля Стіни пам'яті уздовж Михайлівського собору, який відбувся 3 травня, передає Корупція.Інфо

Вона повідомила, що її син Володимир Кравчук перший офіцер-киянин, який загинув у війні з РФ. Він загинув 19 червня 2014 року.

"Так сталося, що вчора я була на річниці в Хмельницькому. Поминали полковника Олександра Бойка. Що мене вразило найбільше? Ми приїхали висловити співчуття родині. Але найголовніше – прийшов мер міста, став на коліна, віддав честь кожній могилі. І це дуже дивно, дивлячись на те, який наш мер, яка наша влада. Потрібно брати приклад з того мера, тому що ця людина не допустила б такої ганьби щодо своїх загиблих містян".

Вона звернулася до влади, зокрема і до президента, з проханням гідно вшановувати пам'ять загиблих.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Нагадаємо, сім'ї загиблих українських воїнів вимагатимуть від київської влади припинити розміщувати мобільні туалети біля Стіни пам'яті загиблих Героїв і заборонити парковку автомобілів вздовж неї.