Близько години часу кілька екіпажів луцьких патрульних вночі переслідували Mitsubishi на німецькій реєстрації.

Про це в Facebook пише самооборонівець Олександр Ніколайчук. Затримання з погонею відбулося в ніч на 11 березня, передає Корупція. Інфо

“У цей час два екіпажі ківерцівських поліцейських стоять біля “Дубків”, а ще один ГШР спинив та перевіряє якогось буса. 

Повз них усіх пролітає на швидкості у 140-150 км/год авто, що є в орієнтуванні зі “шлейфом” переслідувачів. Нарізали три круги по маршруту Луцьк-Ківерці-Піддубці-Луцьк. 

Ціною затримання стало розбите поліцейське авто та легкі тілесні у патрульного. Маю підозру, що порушника вдалося затримати після того, як луцькі патрульні поліцейські запросили дозвіл на відкриття вогню із табельної зброї для зупинки автомобіля. Його про це повідомили “друзі”.

“Адже він не то бувший міліціонер, не то діючий поліцейський. З огляду на те, що на місці затримання з’явилося кілька місцевих поліцейських в чинах, які активно намагалися поспілкуватися з “Володею”, або ж навпаки мовчазно стояли у стороні. 

Чоловік, що назвався на ім’я Шабала Володимир Володимирович продув “Драгер” у Ківерцівській райлікарні через досить тривалий проміжок після затримання. Показник 1,42 проміле алкоголю у крові.

Справжнє ім’я п’яного потенційного вбивці за кермом Алексюк Віталій Юрійович, капітан, начальник СРПП #1 Ківерцівського ВП (Сектор реагування патрульної поліції). Заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції”.

“У авто разом із ним перебувала ще дільничний офіцер поліції Романюк Юлія Сергіївна, яка також називалася по-іншому, а саме: Захарчук Ольгою Миколаївною. 

Та стверджувала, що випадково потрапила в авто просто до свого села доїхати замість того, аби припинити діюче правопорушення”.

“От скажіть, погрози у фізичній розправі слід сприймати патрульним поліцейським та ГШРівцям ГФ “Самооборона Волині”, як реальні? Хотілося б почути відповідь від керівництва Волинської поліції. 

І почути та побачити реакцію на такі дії та вчинки нашої нової поліції, яка діє за принципом: “Служити та захищати”. Цікаво, чи будуть ці обоє поліцейські назавжди звільнені з лав правоохоронного органу? Тест для керівництва…”