Затриманий депутат облради "за винагороду" в розмірі $50 тис. обіцяв сприяти поновленню контракту з директором комунального закладу освіти. Про це повідомляє прес-служба НАБУ, – передає Корупція Інфо

Популярне: Самі по собі!!! Біженці залишуться на одинці зі своїми проблемами?

 

"19 червня 2017 року детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали депутата Хмельницької обласної ради – заступника голови однієї з постійно діючих комісій за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 («Шахрайство»), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі») Кримінального кодексу України", – вказано у повідомленні.

Затриманий депутат облради "за винагороду" в розмірі 50 тис. дол. США обіцяв сприяти поновленню контракту з директором комунального закладу освіти та фінансуванню капітальних видатків зазначеного закладу в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

Затриманому повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Розслідування за наведеними фактами детективи НАБУ розпочали в травні 2017 року за матеріалами Нацполіції.