У Чeркacькій oблacті взяли під дoмaшній aрeшт нeповнолітню дівчину, що народила немовля, a після вбила його. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області. 


У ході розслідування було встановлено, що 16-річна неповнолітня дівчина, яка знаходилась у себе вдома, самостійно народила доношене немовля. Пісяля дівчина нанесла дитині безліч ударів, в результаті яких дитина померла.

Зараз неповнолітній дівчині оголосили підозру в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ст.117 (умисне вбивство матірю свого новонародженого немовляти) КК України. Згідно цієї статті дівчині грозить 5 років позбавлення волі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що на п'ять років засуджена мешканка Глухівського району Сумської області за жорстоке вбивство співмешканця. Повідомлялося, що жінка, яка є інвалідом дитинства 3-ї групи, завдала чоловікові 16 ножових ударів. За попередньою інформацією, пара прожила разом близько 10 років, у них було четверо дітей, з яких двоє спільних. Сім'я стояла на обліку як неблагополучна, жили бідно.