Багатьох мешканців столиці обурила реклама, розміщена у центрі Києва на лайтбоксах із написами  «Жінка керівник – завжди стерво», «Кар’єристка – мати зозуля».

Щодо цього факту головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві розпочало розгляд справи щодо порушення законодавства про рекламу, яка принижує честь та гідність жінок, розповіли в прес-службі установи, повідомляє Корупція. Інфо

На сьогодні Держпродспоживслужба у м. Києві звернулася до рекламного агентства, яке розмістило зазначену рекламу, з вимогою надати необхідні документи. Це дозволить встановити замовників і притягнути їх до відповідальності, – повідомили в прес-службі.

Відповідно до Закону України «Про рекламу» основними принципами реклами є: законність, точність, достовірність, використання форм та засобів, які не завдають споживачеві реклами шкоди. 

Реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності. Крім того, Закон забороняє вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками статі, родом і характером занять.

Розміщення дискримінаційної реклами карається накладанням штрафу.
Про результати розгляду Держпродспоживслужба проінформує громадськість додатково.

Нагадаємо, незаконну рекламу у Києві демонтовують цілодобово за будь-якої погоди.