Дружина президента України Володимира Зеленського – Олена Зеленська, взяла участь у масштабному проєкті українського Vogue. Вона прикрасила відразу три обкладинки грудневого номера. У фотосесії була задіяна  міжнародна знімальна група.

На першій обкладинці перша леді з’явилася у вбранні від бренду Prada – у сірому жакеті, водолазці і червоній вовняній спідниці.

На іншій обкладинці пані Зеленська зображена разом з сім’єю – чоловіком Володимиром та дітьми. Родину сфотографували зі спини, вони кудись прямують галявиною, а Олена повернула голову і з усмішкою дивиться в об’єктив камери. Вона одягнена у довге пальто і шкіряні чоботи від Celine by Hedi Slimane.

На третій обкладинці перша леді позує закутана у чорний жакет з металевими деталями Prada і сорочку від Lemaire.

В інтерв’ю виданню Олена розповіла про життя у новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструмент культурної дипломатії.

“Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номера, щоб висвітлити різні грані її особистості. Перший варіант – це стриманий офіційний портрет. Другий – Олена разом з родиною, і у колі найближчих людей вона інша, зворушлива й безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо просто жінку – вродливу й чарівну. Ми прагнули гранично чесної і щирої історії, тому для роботи над проєктом запросили голландського фотографа Пола Беллаарта – його майже документальний стиль дав змогу показати першу леді максимально правдиво, такою, якою вона є насправді”, – зазначив головний редактор Vogue UA Пилип Власов.

Для офіційних виходів перша леді обирає переважно одяг українських дизайнерів. На сторінках Vogue UA Олена з’являється у вбранні як українських, так і найпрогресивніших західних брендів.

Зеленська розповіла в інтерв’ю про стратегічні плани у новому статусі. Свою місію вона бачить не лише у тому, щоб супроводжувати чоловіка в офіційних поїздках і вести світські розмови з дружинами світових лідерів. Вона відчуває у собі сили допомогти тим, хто особливо потребує підтримки – найперше людям з обмеженими можливостями і жінкам, які піддаються насильству.

Головний бонус свого статусу Олена Зеленська формулює так: першу леді чують.

“У дружини президента є можливість спілкуватися з тими, хто наближений до влади. Перед першою леді не зачиняють двері чиновники. Я не політик і не маю права втручатися у роботу президента, але стати посередницею між людьми і владою, щоб остання почула перших, можу й хочу”, – зауважила Зеленська.