з

Під час патрулювання близько 6:00 ранку у Мукачеві на перехресті вулиць Матросова та Миру поліцейські помітили "Мерседес" на польських "номерах", які не підсвічувалися.

При наближенні екіпажу водій збільшив швидкість, а на неодноразову вимогу у гучномовець зупинитися не реагував. Зупинився порушник вже на вулиці Духновича. Поліцейські попросили пред`явити документи на керування авто, але ні свідоцтва про реєстрацію, ані страхового полісу у водія не було, повідомляє Корупція Інфо

При проханні пройти медосвідчення водій натиснув на газ і зачепив поліцейського, який впав на капот автомобіля, але і це не зупинило водія. Він скинув патрульного з автомобіля. Інший поліцейський, переслідуючи втікача на авто, здійснив маневр, після якого у порушника пошкодилося колесо і він зупинився. Але вийшовши з машини не заспокоївся, а навпаки, розлютившись, почав погрожувати поліцейським, які були змушені застосувати для затримання сльозогінний газ та кайданки. Показник алкололю в крові водія сягав 1,51 проміле.

Патрульний поліцейський отримав травму коліна та забої ноги, але його життю та здоровю нічого не загрожує.

Порушникові окрім адмінвідповідальності загрожує відповідальність за фактом відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.342 ККУ, повідомили в прес-службі патрульної поліції.