Головні новини Львова
Подобається

Ремонт на Левандівці: замість асфальту кладуть бруківку

24/11/2014     Автор: Яна Романська
Ремонт на Левандівці: замість асфальту кладуть бруківку

За інформацією Залізничної райадміністрації, закінчено роботи з ремонту внутріквартальної дороги на Широкій, 100. Це перша в районі міжквартальна вулиця, яку замощено бруківкою.

Роботи продовжують далі. Зі слів начальника відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації Львова Романа Кокотайла, ця міжквартальна дорога сполучає вулицю Широку та вулицю Роксоляни.

«Замість асфальту кладемо плитку, яка буде довше служити, вона виглядає гарно. Ми також відремонтуємо усі хідники. Тут школа, тож до неї буде нормальний підхід. Коли ми робимо ремонти, то у пріоритеті мають бути школи, церкви. Використали вже більше 800 тис. грн на ці роботи, ще залишилось освоїти 600 тис. грн»,– розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера, оскільки роботи проводить міське ЛКП, вони обходяться дешевше.

«Зараз ще робити можна. Коли випаде сніг, роботи проводити не будуть»,– розповів Андрій Садовий.

Крім того, триває капітальний ремонт міжквартальної дороги на вул. Широка, 94- 96.

«Цю дорогу також заплановано замостити бруківкою, будуть влаштовувати дощоприймачі. Вартість робіт – 480 тис. грн»,– розповів Роман Кокотайло.

Також тут ремонтують тротуари поблизу будинків №92, №94, №98 та №100.

«Загальна площа хідників, які заплановано відремонтувати, складає 1,2 тис. м кв. На ці роботи, які виконуватиме ЛКП «ШРП Залізничного району», передбачено 387 тис. грн»,– додав Кокотайло.

Усі роботи планується завершити через два тижні.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів