У Росії не припиняють тестувати свої сили в окупованому Криму. Новий патрульний корабель Чорноморського флоту Росії "Василь Биков" провів артилерійські стрільби в акваторії Чорного моря.

Корабель цілився у надводні та повітряні цілі, пише відділ інформаційного забезпечення російського флоту.

"Під час практичних занять, екіпаж корабля успішно вразив всі надводні та повітряні цілі, а також провів корабельне навчання з радіоелектронної боротьби, встановивши пасивні радіолокаційні перешкоди ближнього рубежу", – мовиться у повідомленні.

Окрім того, екіпаж корабля готував майданчик до посадки гелікоптера, а пожежні розрахунки відпрацювали порядок дій у разі виникнення позаштатних ситуацій.

Додмо, що  на початку місяця морські піхотинці Чорноморського флоту Росії провели бойові навчання стрільби зі стрілецької зброї і бронетехніки на полігонах "Перевальне", "Ангарський" і "Козачий" в анексованому Криму.

До навчання залучили близько тисячі військовослужбовців і 50 одиниць бойової техніки.Окрім бойових стрільб по мішенях з усіх видів стрілецької зброї та протитанкових комплексів, наводчики бронетранспортерів відпрацьовують розвідку цілей, коригування вогню з гармати і кулемета, а водії-механіки – прийоми водіння і подолання різних перешкод по пересічній місцевості.

Також в ході маршів військовослужбовці навчаються діям з оборони колони техніки від ударів авіації та нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп.

Зазначимо, що після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових в анексованому Криму називають незаконними.

Корім того, станом на лютий 2019 року в окупованому Криму Росія розмістила до 32,5 тисячі своїх військових, сотні бронемашин, артилерійських систем. Не виключено, що РФ розгорнула і ядерну зброю, що перетворює півострів на стартовий майданчик для її ракет.

Росія розмістила у Криму 88 артилерійських систем, 52 реактивні системи залпового вогню, 372 бойових броньованих машин, 113 бойових літаків, 62 бойових вертольоти, 6 бойових суден і 6 підводних човнів, оснащених морськими системами крилатих ракет "Калібр".‡агрузка...