11-річний хлопчик, який проживає в селищі Гвардійське в окупованому Криму, зазнав знущань з боку ровесників. Побиття вони зняли на камеру мобільного і виклали в інтернет.

 За словами мами потерпілого, кілька школярів постійно знущалися над дитиною в занедбаному корпусі дитсадка. 11-річного хлопчика роздягали, прив'язували, били і обзивали. 

Він плакав, благав відпустити його, але кривдники лише сміялися у відповідь і переходили до ще більш жорстких заходів – діставали ножа і погрожували каліцтвами. 

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Підлітки реготали, лаялися і принижували хлопчика. Дитина терпіла, вдома поводилася як зазвичай і нічого не розповідала батькам. Змін у поведінці не було. 

Але незнайомий чоловік надіслав мамі хлопчика посилання на відео в соціальній мережі. Відкривши його, жінка була шокована. "Перша думка – влаштувати самосуд. Але переміг здоровий глузд, батьки звернулися до поліції і Слідчого комітету. Жінка хоче захистити інших дітей. Йде слідство, зараз з хлопчиком працює психолог. Йому соромно згадувати про те, що трапилося", – йдеться в сюжеті. 

Хлопчикові потрібна тривала реабілітація. Чим вона закінчиться, на жаль, невідомо.