У місті Харцизьк Донецької області, яке перебуває під контролем бойовиків так званої "ДНР", зграя собак загризла 12-річну дівчинку, передає Корупція.Інфо.

Тварини напали на Лізу Канарейкину, коли вона поверталася додому зі школи. Вони розірвали її на шматки і частково з'їли. Увечері, коли донька не повернулася додому, батьки пішли її шукати і знайшли пошматоване тіло дитини в декількох десятках метрів від узбіччя дороги.

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор"Йшла дитина додому і не дійшла. Знайшли її в лісосмузі вже розірвану", – розповіла сусідка Лізи Наталія Скиба.

Ще один сусід дівчинки Дмитро Цурканов ввечері проїжджав повз місце події.

"У районі трагедії я знайшов портфель. Відкривши його, я виявив зошити, книги і підручник російської мови для 6-го класу. Я відразу здогадався, що це нашої сусідки", – розповів він.

"Поліція" бойовиків відкрила "кримінальну справу" і застрелила двох собак, щоб перевірити, що у них всередині шлунків. Поки результатів судово-медичної експертизи немає, "поліція" утримується від коментарів.