В Одесі вибухнув черговий гучний корупційний скандал,  головними учасники якого стали Генеральна прокуратура та народний депутат з Опозиційного Блоку Микола Скорик, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Трамп підписав важливий закон, який стосується Росії. Українці аплодують стоячи!

Одеський підприємець Аднан  Ківан заявив про те, що представники  органу, який себе позиціонує, як системний борець з проявами  корупції,  самі  стали учасниками корупційних схем. Пан Ківан підтверджує сенсаційну новину про те, що нардеп Микола Скорик заплатив за свою свободу, представникам Генпрокуравтури 3 млн. ам. доларів,  додавши, що сума може навіть бути більшою.А тим часом  справа Миколи Скорика про побиття учасників Євромайдану під стінами Одеської ОДА в лютому 2014 року ,  застрягла в нетрях прокуратури і як стверджують офіційні представники відомства на даний час, Микола Скорик не знаходиться серед осіб, яким висунуто  звинувачення по даній справі, тим більше генеральний прокурор Юрій Луценко не планує  найближчим часом вносити подання до Верховної Ради, стосовно народного депутата Миколи Скорика, хоча ще більш ніж рік тому, генпрокурор Юрій Луценко рішуче заявив, що він обов’язково зробить таке подання.

Отже, інформація Аднана Ківана має цілком реальне підґрунтя бути правдивою, якщо зіставити ці два факти, але якби там не було. Сьогодні завдання громадськості уважно стежити за розвитком даної справи і не дати їй загубитись в непрозорих прокурорських кабінетах.