У російському місті Кудимкарі жінка, яка виховує чотирьох дітей вбила двох з них. Про це повідомляє “АиФ-Пермь” з посиланням на прокуратуру Пермського краю.

У Прокуратурі розповіли подробиці вбивства двох дітей. У злочині підозрюють їх маму. Після злочину жінка намагалася накласти на себе руки. Зараз вона знаходиться в реанімації. Місцеві жителі розповідають, що після пологів у неї була депресія.

«За попередньою інформацією, вранці 23 січня жінка, що має чотирьох неповнолітніх дітей, заподіяла двом з них смертельні травми. В ході проведення наглядових заходів органами прокуратури буде дана кримінально-правова оцінка повноти реалізації повноважень органами та установами системи профілактики бездоглядності та правопорушень неповнолітніх », – йдеться в повідомленні прокуратури.

За дорученням прокурора Пермського краю організовано перевірку причин і умов, що сприяли вчиненню протиправних дій стосовно двох малолітніх дітей в Кудимкарі Пермського краю.

На місце події виїхала комісія, очолювана заступником прокурора Пермського краю Андрієм Назаровим, в складі якої начальник відділу прокуратури краю з нагляду за виконанням законів про неповнолітніх і інші представники апарату регіонального наглядового відомства, а також Кудимкарський міський прокурор.