Народний депутат Надія Савченко залишається одним з найяскравіших і найзагадковіших персонажів української політики. Багато будують припущень щодо мотивів її дій. Одні лають її вчинки, називаючи чи не "рукою Путіна", інші захоплюються її героїчною стійкістю і здатністю відстоювати власну, нехай і не популярну думку. Єдине, що можна сказати впевнено – вона мало кого залишає байдужим.

Маленьким ключем до розуміння хоча б частини думок і вчинків нардепа можуть стати фотографії, зроблені в сесійній залі ВР фотокореспондентом "Українських Новин" Богданом Бортаковим. Йому вдалося зняти Надію Савченко за вивченням сторінок блокнота. Який виявився щоденником депутата.

Звичайно, це не особистий щоденник, куди записуються думки і переживання. Це робочий щоденник, де сухою мовою статистики описуються навіть вбивства та злочини. Але і він дозволяє по-новому поглянути на внутрішній світ і інтереси самого загадкового депутата ВР.

Популярне: Як прогулював, так і буду прогулювати: одіозний міністр Аваков знов потрапив у скандал. Його вже нічого не виправить

Багато сторінок щоденника містять контакти керівників і бійців військових підрозділів у зоні АТО, прізвища командирів розвідувальних груп. Судячи зі змісту щоденника, Надія Савченко щільно спілкується з бійцями колишніх добровольчих батальйонів і військових бригад в зоні АТО.Редакція "Українських Новин" вважає, що шкода від оприлюднення таких даних може значно перевищити суспільний інтерес. І вирішила просто не публікувати ці сторінки.

З інших сторінок прибрані мобільні телефони командирів, переговірників і волонтерів, імена і прізвища потерпілих і свідків злочинів. Але залишено зміст, який показує, що турбує і цікавить колишньго політв'язня, а нині – народного депутата.