садовий
У нещодавньому інтерв’ю виданню «Новое время» градоначальник Львова похизувався тим, як зробив з міста лева центр туризму в Україні.
Андрій Садовий каже, що у Тернополя також би були шанси бути на рівні з столицею Галичини, якби не одне «але»…

За словами очільника Львова, декілька років тому він зібрав найбільш впливових місцевих бізнесменів і запропонував їм зробити туризм візитівкою рідного міста, адже це – прямі інвестиції в розвиток. Для цього почали ремонтувати дороги, шукати шляхи залучення туристів. І все вдалося.

Мер Львова каже, що до Тернополя туристи не їдуть через жахливі дороги.

“Поруч зі Львовом безліч цікавих замків і міст – Тернопіль, Івано-Франківськ. Але тури для туристів зриваються через нерозвинені дороги, які закінчуються рівно за межами Львова “, – констатує Садовий.

Отож, тернопільському меру його львівський колега вкотре натякнув на найбільшу проблему, яка відлякує туристів. А так як в Тернополі практично відсутнє виробництво, ставку потрібно робити на те, чим тернополяни багаті і в цьому питанні явно лідирує розвиток туристичної галузі через створення відповідних умов. Та хіба добереться до Тернополя турист, якщо весь настрій залишить в ямах на дорогах?