На вулиці Леся Курбаса не буде дороги й тротуарів, старе асфальтне покриття замінять на штучну бруківку, висадять дерева та поставлять відпочинкові лавки.

«Усі в світі знають Леся Курбаса. У нас є прекрасний театр імені Леся Курбаса. Але вулиця не відповідала імені Курбаса. Тому прийняли рішення зробити повністю реконструкцію цієї вулиці. Але зробити її не для машин, а для пішоходів, велосипедистів.

Звичайно, може і машина під’їхати з тої чи іншої потреби. Інвестуємо міських коштів 500 тисяч грн. Плануємо до травня завершити весь об’єм робіт.

Тут мають бути якісні меблі – красиві лавочки, висаджені дерева, мають бути нормальні проїзди для велосипедистів, швидка, звичайно, може під’їхати. Думаю, ця вулиця буде одною з найулюбленіших для львів’ян. Ми збільшуємо ареал пішохідної доступності нашого міста.

Є проект, по ньому робляться усі реконструкції. Поміняли мережі, газовики закінчують свою роботу, буде покриття, ми плиткою усе покриємо. Буде дуже мило. Ця вся вулиця буде проїзною для велосипедистів, адже не буде підйомів, це буде суцільна рівна вулиця.