садовий

З метою вшанування пам’яті ученої та громадської і військової діячки Олени Степанів, у Львові до Дня міста виготовили нову відзнаку – «Відзнаку ім. Олени Степанівни». Сьогодні,  1 травня, під час урочистого засідання з нагоди Дня міста міський голова вручить цю відзнаку вперше.

Відзнака передбачена для жінок, які самовідданою працею зробили значний внесок у розвиток освіти, науки, культури та громадської сфери м. Львова. Виготовлено відзнаку за проектом художника Івана Турецького.

Усе свідоме життя видатної львів’янки пов’язане з участю у національно-визвольній боротьбі, формуванням національного інтелектуального простору, науковими пошуками та дослідженнями. Постать Олени Степанів є яскравим прикладом сильного характеру, патріотизму та національного духу, поєднує у собі риси нескореного борця за утвердження духовних пріоритетів розвитку свого народу, а також традицій родинного виховання. Це – приклад не лише вшанування героїчного минулого, але й зразок у продовженні національної справи в наступних поколіннях.