Львів вважається дуже гарним і культурним містом. Але і у нього є свої негативні сторони.

Львів — ідеальне туристичне місто. Охайні вулички, відремонтовані будинки, численні розважальні заклади. Але за красивим фасадом Площі Ринок ховаються безлад та руйнування.

Біда всіх міст і сіл – ігнорування ремонту будівель у самому місті. До нас прийшло повідомлення від одного львів’янина який розповів, про проблему, на яку закриває очі влада.“Прошу Галицьку РА навесті лад з ділянкою на вул.Коперника 37. Власник магазину систематично порушує порядок та використовує громадський простір під власні бізнес-потреби тим, що виставляє ящики з продукцією на хідник, чим майже повністю перекриває прохід високонавантаженої трафіком вулиці. Прошу фахівців Галицької РА провести комісію ситуації та зробити відповідні приписи. Часто на прохід не залишає і метра. Родина з інвалідністю не може пройти по залишеному власником вузькому коридору. Дякую.” – йдеться у повідомленні.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші свілини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.