Старовинне місто Лева вважається туристичним містом України. Охайні вулички, старовинні будинки та архітектурні шедеври, численні розважальні заклади та торгові центри. Але за красивим фасадом знаменитої Площі Ринок ховаються справжні безлад та руйнування.

У кожному місті є свої плюси і мінуси, але ті мінуси, на які закриває очі місцева влада Львова можуть призвести до непоправної шкоди.

Житель вулиці Гнаткевича просить владу звернути увагу на дорогу, яка вже 2 роки чекає на ремонт.

“Проінформуте нас відносно вулиці Б.Гнатевича,менше як 2 роки тому відбувся капітальний ремонт згаданої вище вулиці за гроші міського бюджету Львова і в липні поточного року Львівгаз розпочав замін газових труб і пропав на 1,5 місяці.Як це зрозуміти!!! Розрили все,діти і перехожі падають в ями!!!”

Обурені львів’яни сердяться на таку безвідповідальність місцевої влади:

“Львівська влада безвідповідально ремонтує місто. Вулиці перекривають на місяці, а у людей бізнес, житло. Всі ці незручності вважають нормою, бо ж робимо щось. Але насправді це злочин – перекривати вулиці на місяці і залишати траншеї та ями”, “Ключові транспортні артерії розривають на роки”, “Це жах”.Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]