Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. На це раз обурений чоловік звертається до влади міста. На одній із вулиць Львова в будинку вже багато років руйнується стіна. Чоловік просить негайно навести порядок. Інакше може трапитися трагедія.

“В будинку на Винниченка 26 вже багато років руйнується стіна. Руйнується вона тому, що через комин затікає вода, і взимку під час морозів все розбухає , і вже вилізла величезна гуля.
Цієї весни була комісія, зробили мітки і пропали. Мітки за літо, звичайно ж, не тріснули (хоча відслоїлись), але взимку вони не тільки тріснуть , а і, швидше за все, все завалиться! Тому прийміть НЕГАЙНІ міри для уникнення трагедії, яка нещодавно була у Дрогобичі!”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]