Українські дівчата на виданні пожвавилися, дізнавшись, що у Великій Британії з'явився новий мільярдер Х'ю Річард Луї Гросвенор. Молодому красунчику всього 25 років, він неодружений. Завидний жених, який успадкував стан після смерті графа Джеральда Гросвенор, посідає третє місце в списку найбагатших людей Великобританії.

миллиардер
Дівчина, якій вдасться вийти заміж за Хью Річарда Луї, буде жити в такій розкоші, що і уявити, мабуть, дано не кожній українці. Стан графа Гросвенор оцінюється в $ 12,3 млрд. Він успадкував родовий маєток в графстві Чешир, землі в Белгравії і Мейфер.
Словом, сьогодні цей хлопець – один з найбажаніших наречених в Європі. Крім того, у нього відмінні гени: Гросвенор припадають родичами Віндзора з британського королівського дому, представникам царського роду Романових, а також нащадкам Олександра Сергійовича Пушкіна. Очевидно, що дитина, народжена в шлюбі з Х'ю Річардом Луї, обов'язково буде неординарною особистістю.
Багато українських дівчата вирішили, що новина про новий мільярдера – це привід для рішучих дій. Тому найкрасивіші і сміливі почали збиратися в Великобританію, ближче до показного нареченого.
Ходять чутки, що мільярдером зацікавилася навіть Надія Савченко, яка вирішила в черговий раз скористатися своєю популярністю для особистої вигоди. Подейкують, що українська льотчиця вірить в те, що вона зможе йому сподобатися. Мовляв, Гросвенор складно здивувати красою, доглянутістю, вишуканими манерами, тому у фотомоделей немає ніяких шансів. Інша справа – карна з сумнівним минулим. Хлопцеві 25 років. Це вік, коли хочеться «все спробувати» ….