Популярне: “Воювати за Україну з Росією не будуть…”: Геращенко прокоментувала Мінські угоди

Відомий співак Сергій Бабкін, чий концерт у Львові було зірвано місцевими активістами через його гастролі по Росії, зізнався, що передає гроші силам АТО, передає Корупція.Інфо

Про це йдеться у пості на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Частину зароблених грошей я завжди передавав на благодійність ще до того, як це стало популярним.

Але вважаю, що благодійності потрібна тиша, вона не терпить освітлення і для мене неприйнятно фотографувати і виставляти на загальний огляд все те, що я передаю в дитячі будинки та в зону АТО", – відповів музикант на закиди в тому, що він їздить до Росії з метою заробити побільше грошей.

Крім того, Бабкін додав, що заробляючи гроші в Росії він інвестує їх у розвиток українського мистецтва, оскільки весь запис альбомів, зйомка кліпів, продакшн виконуються українськими фахівцями і в Україні.

Також виконавець відповів на звинувачення львівських активістів, зірвали його концерт, про свої виступи в Криму після анексії і в країні-агресора РФ. Він підтвердив, що дійсно не припинив їздити в Росію. 

"Я не припинив свою гастрольну діяльність в Росії в 2014-му році. Це непопулярна, але зважена позиція. По-перше, я вважаю, що 10 000 чоловік, які хором співають пісні українською мовою в самому центрі Москви – це перемога України. Ми не граємо в Росії для політиків і еліти, ми граємо для людей, більшість з яких підходять до нас після концерту і просять прощення за дії своєї влади", – говорить Бабкін.

За його словами, співак вважає важливим протистояти пропаганді й показувати росіянам справжню Україну, відмінну від картинки ростб.

Бабкін також заявив, що не порушував українських законів під час концертів у аннексированном Криму. "Так, ми дійсно виступали в Криму в 2014-тому році, але виступали в українському Криму, заїхавши в нього з материкової частини України і продовжуємо вважати Крим – Україною. На нашому концерті люди піднімали українські прапори, а в якості автографів ми писали людям "Слава Україні", – каже співак.