“Напевно наша нація дійшла до цього ступеня щоб тільки кричати Слава Україні, але не до реальних змін!!! Байдужість вбиває Україну, тому що все в руках народу!".

Популярне: От заживемо: Розенко сказав які будуть пенсії і зарплати з 1 травня

Нагадаємо, мама загиблого воїна відповіла Порошенку на його образи в адресу ветеранів АТО, які нібито не вміють працювати: «Мій син дійсно не збудував жодної собачої будки, він просто загинув за Україну, але попереджав, що поки триватиме торгівля, до тих пір буде тривати війна. Ти зрозумів тварюка погана !? … »Наталія Левченко, доцент в ХНПУ ім.Г.С.Сковороди, яка втратила сина, лейтенанта юстиції Юрія Литвиненка 12.12.2015, пише Корупція.Інфо

Під час візиту до Харкова президент України Петро Порошенко звинуватив ветеранів АТО з прапорами України в невмінні працювати.

«Хтось дуже хоче розхитати човен, комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспектах, вигукуючи” Геть владу, Слава Україні». Чому? Тому що працювати не вміють. Нічого, навіть собачої будки в житті не побудували і закликають до дестабілізації в стабільній Україні. Ми не дозволимо цього зробити, нам з такими не по дорозі“, – сказав Порошенко в ході відвідування Харківського тракторного заводу.