Служба безпеки України оприлюднила відео затримання на хабарі голови Держслужби зайнятості (центрального апарату) Ярослава Кашуби.

Як повідомляла Корупція Інфо, співробітники спецслужби затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисячі гривень. Під час огляду машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей в іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше. 

Кашуба очолив Держслужбу зайнятості України в лютому цього року.

Як відомо, Ярослав Кашуба родом зі Львова. З 2008 по 2010 рік був заступником голови Львівської обласної державної адміністрації. З 2010 по 2014 рік – професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка».

У травні 2014 року повернувся на державну службу. Спершу працював у департаменті забезпечення діяльності міністра фінансів України, пізніше – начальником Державної фінансової інспекції України в Київській області.

З 24 лютого 2015 року – Голова Державної служби зайнятості (центрального апарату).

Нагороджений почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.