У Львові у четвер, 12 жовтня, співробітники Служби безпеки України у Львівській області провели обшуки за місцем проживання представників організації лівих націоналістів Автономний опір, повідомили Hromadske у прес-центрі СБУ, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Закарпатті вилетів у кювет автобус з українськими спортсменами. Є постраждалі

За даними української спецслужби, в рамках слідчих дій перевірялася інформація про те, що окремі активісти проводять замовні акції, які фінансуються з території Росії.

Представників ліворадикальної організації підозрюють у порушенні статей про державний переворот та посягання на територіальну цілісність. 

В СБУ уточнили: досудове розслідування ведеться в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання – обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той же строк.

Згідно з повідомленням спецслужби, лідери групи причетні до низки актів вандалізму, у тому числі проти консульських і дипломатичних установ іноземних країн. За даними слідства, учасники групи також розповсюджували у соціальних мережах матеріали для дестабілізації політичної ситуації у регіоні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку і матеріали із доказами протиправної діяльності.