Брак досвіду багато панянки цілком можуть компенсувати яскравими зовнішніми даними

Схоже, керівництво "Радикальної партії" знову вирішило зробити ставку на харківських красунь. NR вивчив список кандидатів до облради від цієї політичної сили і знайшов деяких з них в соцмережах. Як виявилося, брак досвіду багато панянки цілком можуть компенсувати яскравими зовнішніми даними.

 

kravcova.jpg

Олена Кравцова. Фото: vk.com

Наймолодша "радикалка" з числа кандидатів у депутати облради – 23-річна Олена Кравцова з Золочева. На сайті Цвк зазначено, що дівчина має вищу освіту, однак зараз тимчасово не працює. На своїй сторінці "ВКонтакте" панночка постить власні фото, різні цитати, зрідка – зображення патріотичного характеру.

yasmina.jpg

Ясміна Панкратова. Фото: vk.com

Куди красномовніше сторінка 25-річної Ясміни Панкратової, помічниці керівника Люботинського відділення партії. Дівчина серйозно займається спортом і любить викладати знімки, які демонструють її прекрасну форму, а також татуювання на тілі. Є в портфоліо радикалки і "фірмовий" знімок з вилами.

margarita.jpg

Маргарита Лихачова. Фото: vk.com

28-річний бухгалтер Маргарита Лихачова з Чугуєва – також член партії. Дівчина любить позувати в млосних провокаційних позах і образах, а на своїй сторінці рекламує групу по нарощуванню нігтів (судячи по фото, ще пару років тому Маргарита заробляла цим).

gumenyuk.jpg

Тетяна Гуменюк. Фото: vk.com

У 31-річної ефектної брюнетки Тетяни Гуменюк – згідно з даними ЦВК – немає ні вищої освіти, ні роботи, ні партквитка – зате є багато "ванільних" цитат на її сторінці "ВКонтакте", а також кілька знімків з дитиною. Дівчину також можна знайти на "Однокласниках", однак там Тетяна не з'являлася вже шість років. 

gridina.jpgГрідіна Ірина. Фото: vk.com Безпартійна Грідіна Ірина з Харкова – якщо вірити офіційній інформації – тимчасово не працює, однак на своїй сторінці "ВКонтакте" називає себе перукарем-модельєром. Сторінка 32-річної радикалки рясніє фотографіями зачісок, хоча кілька років тому дівчина могла порадувати друзів і передплатників більш відвертими знімками.

yarina.jpg

Ярина Ільченко. Фото: vk.com

24-річна Ярина Ільченко з Перечисного також не має партквитка. Дівчина працює бухгалтером у Дергачевских РЕЗ, часто викладає фото квітів, а також знімки з клубів. Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли Радикальна партія просуває ефектних харків'янок. У Верховну Раду нинішнього скликання від політсили Олега Ляшка під 13-м номером, пройшла, нікому не відома 24-річна Олена Кошелєва, нічим не примітна, крім яскравої зовнішності і дорогих нарядів.

450134 355924 384332 465788 (1) 528618 754361 757333 882922 Wx600_164533