Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко вибачилася за дії правоохоронців, які обшукували та роздягали жінок-журналістів в Оболонському суді, передає Корупція.Інфо

Про це політик написала на воїй сторінці у Facebook.

Як відомо, 21 лютого, в Оболонський райсуд, де проходило засідання у справі про держзраду Віктора Януковича, на якому допитували чинного президента Петра Порошенка намагалась прорватись активістка Femen. У зв'язку з цим, поліція обшукувала усіх жінок, що спробували потрапити на суд. Зокрема, жінок просили розстебнути та зняти верхній одяг.

У відповідь на такі дії правоохоронців, Геращенко наголосила, що розуміє обурення журналісток та вибачилась перед ними.

Шановні колежанки-журналістки. Я повністю поділяю ваше обурення діями тих представників силових структур, які вчора вдалися до принизливого огляду жінок-представниць ЗМІ. МФО "Рівні можливості", яке об'єднує майже всіх жінок-депутаток, вже зробило відповідну публічну заяву з протестом проти таких дій силових структур. Я, як представник влади, приношу вибачення вам, шановні колежанки, за ці чужі дії. Вибачте, – наголосила Геращенко.

Нардепи зазначають, що так звані "заходи безпеки", які були прийняті на тому засіданні, стосувалися виключно жінок-журналісток, які заходили в суд за редакційними посвідченнями, і відбувалися з порушенням вимог до порядку проведення заходів особистого огляду і зухвалим поводженням з боку правоохоронних органів .

Популярне: Вже з вересня цього року! Батьки готуйтесь, в Україні затвердили нові правила для школярів

Нагадаємо, 21 лютого Президент України Петро Порошенко дав свідчення в суді у справі про державну зраду Віктора Януковича. Допит тривав в режимі відеоконференції.