Електронною декларацією народного депутата від фракції Блоку Порошенка Оксани Білозір зацікавилось Національне антикорупційне бюро України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Укрзалізниця вміє і приємно дивувати! Дізнайтесь куди курсуватимуть нові швидкісні поїзди

Після того, як Оксана Білозір заповнила декларацію про доходи, в ЗМІ з’явилась інформація, що вона не вказала декілька квартир і недобудований будинок, якими вони володіють разом з чоловіком Романом Недзельським.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб.

У декларації Білозір вказані дві квартири: одна у Львові (загальною площею 199 кв. м), друга – в Яремче Івано-Франківської області, проте її площа політику не відома і право власності зазначено за чоловіком.У документі інформація про першу квартиру надана частково, а про другу – її ще менше. По усім важливим пунктам зазначено: “Член сім’ї не надав інформацію”.

Також, в декларації вказано, що Недзельському належить недобудований будинок площею 345 кв. м. Однак, детальна інформація теж відсутня.

Депутат зазначила, що має у власності дачний будинок в Києві площею в 150 кв. м і 4 земельні ділянки, а у сина Ярослава Недзельського у власності – квартира і гараж в Києві.

Білозір також надала інформацію, що 15 квітня 2004 року одержала право власності і володіє двома земельними ділянками площею 2431 кв.м і 1 479 кв.м в с. Малі Дмитровичі (Обухівський р-н, Київська обл.); 18 лютого 2005 року вона отримала право власності і володіє земельною ділянкою площею 785 кв.м без зазначення території; і 31 липня 2014 року одержала право власності на земельну ділянку площею 80 кв.м в одному з сіл Львівської області.

“По цим фактам, і не тільки, проходить перевірка декларації і вже знайдені суттєві порушення щодо приховування інформації та несплати податків”, – повідомили в НАБУ.

Відзначається, що після перевірки та остаточного підтвердження порушень, справу передадуть в Спеціальну антикорупційну прокуратуру.