Президент Володимир Зеленський запевнив, борги по зарплатам шахтарям за жовтень-листопад уже перераховані на шахти.

Про це він заявив у влозі, опублікованому на Фейсбуці.

“Борги перед шахтарями за жовтень, за листопад повністю закриті, усі гроші є вже на шахтах”, – сказав Президент.

Він також додав, що з понеділка почнуться виплати зарплат за грудень.

Нагадаємо, раніше президент призначив стипендії видатним учителям. Зеленський встановив стипендії строком на два роки 24 діячам науки і освіти.

Також повідомлялося, що Зеленський підписав закон про соцзахист на період карантину. Документом врегульовано окремі процедурні питання, пов’язані із набуттям і підтвердженням особою статусу безробітного, а також отриманням допомоги з безробіття на період дії карантину.

Зазначено, що право на отримання допомоги з часткового безробіття застрахованим особам у разі втрати ними частини доходу через карантинні обмеження поширюється на громадян, які отримують пенсії.

Законом врегульовані окремі процедурні питання, пов’язані з придбанням і підтвердженням особою статусу безробітної, а також отриманням допомоги з безробіття на період дії карантину.

Крім того, закон надає громадянам, звільненим з військової служби після участі в проведенні АТО/ООС, право на одноразове отримання ваучера, який може бути використаний для отримання послуг з перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями в пріоритетних видах економічної діяльності.