Не дуже хороші результати Батьківщини в Київраді, змушують Тимошенко розрулювати ситуацію між своїми «панянками». Про це пише тг-канал “Сплетница”.

Як відомо, до Київради від Батьківщини йшла Дружина Романа Насирова – Глімбовська.

Поки вона на 13 місці, а проходять 12. Насиров жорстко зажадав забезпечити проходження дружини до Київради. Тому зараз активно вирішують кому зняти свою кандидатуру.

Перша на черзі Олександра Кужель. Грошей вона не вносила як старий партійний кадр. З нею проговорили, щоб вона написала самовідвід. Але «старий кінь» борозни не псує, і вона зажадала компенсації за моральну шкоду – 100 000 доларів. Судячи з усього, частиною отриманих від Насирова грошей доведеться з нею поділиться. Для партійців придумають історію про перспективи Олександри в майбутній конфігурації уряду.

Пізніше “Сплетница” повідомила нову інформацію:

“БЮТ перетворився на дешеву франшизу, Кужель відмовилася від мандата депутата Київради, і замість неї від Батьківщини зайшов Михайло Ковальчук – родич Влади Молчанової (забудовник Stolitsa Group). Але залишається ще не вирішене питання, як завести дружину Насирова”.

Нагадаємо, раніше Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зупинило держфінансування партії “Батьківщина”, лідером якої є нардеп Юлія Тимошенко. Про це йдеться в позові партії, поданому 23 листопада в Окружний адмінсуд Києва.

Партія просить суд визнати протиправними дії працівників НАЗК при складанні висновку про результати аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати, опублікованого на сайті агентства. Також партія вимагає визнати неправомірними окремі пункти цього висновку.

Серед інших вимог позову – скасувати наказ НАЗК про призупинення державного фінансування партії в IV кварталі 2020 року.